Skvělých letenek od společnosti Ryanair můžete využít k návštěvě Londýna. K dispozici je v tuto chvíli celá řada termínů a dají se najít i letenky na víkend (ten ale nevychází úplně štastně, přílet je v sobotu rán a odlet v neděli ráno, rozumnější je tedy letět spíš na prodloužený víkend sobota ráno – pondělí večer). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zakupte přímo na Ryanair.com, např. na 20. – 22. října. Vždy je rozumné brát v potaz cenu ubytování a koupit třeba trochu dražší letenky s odletem večer, než levnější ráno. Tento termín jsem vybral, protože vám dá v pdostatě 3 celé dny na prohlídku Londýna v prodlouženém víkendu.

 

Levné letenky do Londýna
Levné letenky do Londýna

 

 

 

Londýn z Prahy i na víkend za 778Kč! (letenky tam i zpět, včetně poplatků)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!