Na trhu se objevily výhodné letenky do Londýna a zpět za skvělou cenu. Poznejte na vlastní kůži město umění, architektury a britské klasiky, a to všechno klidně za jediný den. Naživo si prohlédnete sídlo královny, známý London Eye nebo všemi opěvovaný Big Ben. Zbývá si už jen pořádně naplánovat denní trasu a můžete vyrazit vstříc poznání Velké Británie. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety mimo země Schengenského prostoru (pozor, Velká Británie je jednou z nich!) jsou vybavovány z Terminálu 1. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete na tomto odkaze. Také k celkové ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Londýně.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na trase Praha–Londýn–Praha zakoupíte na stránkách společnosti Ryanair. My jsme pro názornost vybrali jednodenní termín 8. října. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte poměrně brzkému odletu z Prahy na cestě tam.

 

Levné letenky do Londýna - tam
Levné letenky do Londýna – tam
Levné letenky do Londýna - zpět
Levné letenky do Londýna – zpět

Londýn z Prahy i na jednodenní výlety za 658 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!