Akce společnosti Ryanair nemusíte využít pouze k levnému výletu do Irska, ale i do Londýna. Letět můžete na několik dní, ale velmi zajímavé jsou i letenky umožnující jednodenní výlety.  Přílet je v 8:30 a odlet v 19:40, takže když započteme i dopravu z/na letiště a rezervu, tak na prohlídku zbyde jen pár hodin. Na druhou stranu to ale bude den plný zážitků a když si to dobře naplánujete, tak se toho dá projít poměrně dost. Samozřejmě se to nedá srovnávat s několikadenním pobytem, ale ten vás zase nevyjde díky drahému ubytování na 5 stovek :). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zakupte přímo na Ryanair.com, termínů je v lednu celá řada, pokud byste chtěli jednodenní výlet, tak se nabízí např. 30. leden

 

Londýn z Prahy i na jednodenní výlet za 518Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!