Akce společnosti Ryanair nemusíte využít pouze k levnému výletu do Irska, ale i do Londýna. Letět můžete na několik dní, ale velmi zajímavé jsou i letenky umožnující jednodenní výlety.  Přílet je v 8:30 a odlet v 19:40, takže když započteme i dopravu z/na letiště a rezervu, tak na prohlídku zbyde jen pár hodin. Na druhou stranu to ale bude den plný zážitků a když si to dobře naplánujete, tak se toho dá projít poměrně dost. Samozřejmě se to nedá srovnávat s několikadenním pobytem, ale ten vás zase nevyjde díky drahému ubytování na 5 stovek :). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zakupte přímo na Ryanair.com, termínů je v lednu celá řada, pokud byste chtěli jednodenní výlet, tak se nabízí např. 30. leden

 

Londýn z Prahy i na jednodenní výlet za 518Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!