Rynair dnes nabízí letenky do Londýna z Pardubic za skvělých 258Kč, čehož můžete využít k levné návštěvě tohoto úchvatného města. Cena zahrnuje letenky tam i zpět a je konečná, včetně všech poplatků. I když je v tuto chvíli dostupných více termínů, doporučoval bych si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde. Pokud máte Brno blíže naž Pardubice, doporučil bych vám i včerejší tip na levné letenky do Londýna z Brna.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 15 dolarů slevu na vaše první ubytování. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

U Ryanairu si nově dejte pozor na to, že když koupíte dvě letenky, tak vás schválně „rozesadí“. Je to z jejich strany snaha motivovat lidi k nákupu konkrétních sedaček za příplatek a tak více vydělat. Přijde mi to jako hodně hloupý tah, ale nic s tím nenaděláme :). Bud si tedy kupte místo v letadle, nebo se po nástupu zkuste s někým vyměnit (vyměnit si místa budou chtít skoro všichni). 

 

 

Letenky za 258Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil 21. – 23. listopad

 

Letenky do Londýna
Letenky do Londýna

 

Londýn z Pardubic za 258Kč (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!