Rynair nyní nabízí letenky do Londýna z Pardubic za skvělých 798Kč, čehož můžete využít i během prodloužených víkendů. Cena zahrnuje letenky tam i zpět a je konečná, vč. všech poplatků. I když je v tuto chvíli dostupných mnoho termínů, doporučoval bych si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

 

Letenky za 798Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Datumů je říjnu a listopadu celá řada, já pro názornost zvolil 18. – 21. listopad.

 

Letenky do Londýna z Pardubic
Letenky do Londýna z Pardubic
Londýn z Pardubic vč. prodloužených víkendů za 798Kč (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *