Letecká společnost Rynair nabízí letenky do Londýna z Pardubic za skvělých 129Kč v jednom směru, čehož můžete využít k levné návštěvě tohoto úchvatného města. K dispozici jsou v tuto chvíli i prodloužené víkendy, ale s případným nákupem bych doporučoval si pospíšit. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj z letiště zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na stránkách Ryanair.com např. v termínu 26. – 29. ledna. Letenky můžete koupit též u českého prodejce, cena je vyšší o jeho provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

 

 

Londýn z Pardubic na prodloužený víkend za 258Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!