Letecká společnost Rynair nabízí letenky do Londýna z Pardubic za skvělých 129Kč v jednom směru, čehož můžete využít k levné návštěvě tohoto úchvatného města. K dispozici jsou v tuto chvíli i prodloužené víkendy, ale s případným nákupem bych doporučoval si pospíšit. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj z letiště zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na stránkách Ryanair.com např. v termínu 26. – 29. ledna. Letenky můžete koupit též u českého prodejce, cena je vyšší o jeho provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

 

 

Londýn z Pardubic na prodloužený víkend za 258Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!