Na začátku letních prázdnin se můžete levně vydat do Londýna z Pardubic. Cena zahrnuje letenky tam i zpět a je konečná, vč. všech poplatků. Za nejnižší cenu je dostupný pouze jeden termín a tak bych  doporučoval si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přiletíte v úterý večer a odlétáte ve čtvrtek ráno. V Londýně tak strávíte dvě noci a jen jeden celý den, což není kvůli cenám ubytování příliš praktické. Nic se s tím nenadělá, časy odletů/příletů jsou jasně danné a někomu to nemusí ani vadit. Raději na to ale upozrnuji.

 

 

Letenky za 518Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com na termín 3. – 5. července

 

Levné letenky z Pardubic do Londýna
Levné letenky z Pardubic do Londýna
Londýn z Pardubic o letních prázdninách za 518Kč (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!