Na začátku letních prázdnin se můžete levně vydat do Londýna z Pardubic. Cena zahrnuje letenky tam i zpět a je konečná, vč. všech poplatků. Za nejnižší cenu je dostupný pouze jeden termín a tak bych  doporučoval si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přiletíte v úterý večer a odlétáte ve čtvrtek ráno. V Londýně tak strávíte dvě noci a jen jeden celý den, což není kvůli cenám ubytování příliš praktické. Nic se s tím nenadělá, časy odletů/příletů jsou jasně danné a někomu to nemusí ani vadit. Raději na to ale upozrnuji.

 

 

Letenky za 518Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com na termín 3. – 5. července

 

Levné letenky z Pardubic do Londýna
Levné letenky z Pardubic do Londýna
Londýn z Pardubic o letních prázdninách za 518Kč (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!