Ryanair uvolnil do prodeje levné letenky z Brna do Londýna za 215Kč v jednom směru a ve více termínech tak můžete letět do Londýna a zpět za 430Kč. Dostupné jsou i termíny sobota – neděle, které ale nevycházejí vůbec šikovně (v noci přiletíte, po obědě odlétáte) a tak bych zvážil spíš prodloužené víkendy, nebo si jednu cestu připlatit. Ebook “Jak levně do Londýna” naleznete zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely na toto datum můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com, termínů je v lednu celá řada, já pro názornost zvolil prodloužený víkend 26. – 28. ledna. Nejlevnější termíny jsou v lednu, o pár desetikorun dráž pak i v únoru. Alternativně letenky můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Londýna z Brna
Levné letenky do Londýna z Brna

 

 

 

 

Londýn z Brna za 430Kč, i na víkend! (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!