Výhodných víkendových letenek z Brna do Londýna za 518Kč můžete využít k levnému výletu do tohoto úžasného města. Cena je za letenky tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky a je konečná. Možný  je odlet v pátek i sobotu, návrat pak v sobotu i v neděli. Nejrozumnější je ale letět od pátku do neděle. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely na toto datum můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky rezervujte přímo na webu Ryanair na datum 12. – 14. ledna (případně 19. – 21.). Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

 

Letenky z Brna do Londýna
Letenky z Brna do Londýna
Londýn z Brna na víkend za 518Kč (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!