Akčních last minute letenek od Čedoku využijeme k našemu dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Jde o charterové letenky, tedy letenky původně určené pro cestovní kanceláře – budete mít tedy stejný servis a zavazadla, jako byste letěli přes CK. K letenkám jsem přiřadil levné ubytování v Lloret de Mar, především proto, že jsem toto město sám navštívil. Více bych vám ale doporučoval pronájem auta/motorek a oblast Costa Brava si projet. Zážitků tak jistě nasbíráte více :). Pokud byste raději dovolenou přes CK, všechny last minute naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha za 2990Kč, můžete zakoupit zde. Další letenky můžete přidat přes „Přidat pokoj“ a kupujete vždy zpáteční letenku (tedy cestu tam i zpět). Alternativně byste mohli použít letenky z Lipska (od 1800Kč), nebo z Dráždan (od 2300Kč) obojí přes Vueling.com. 

 

Barcelona

 

 

 

Pokud by se vám to povedlo, zkuste si na Barcelonu den vyhradit, stojí za to (především doporučuji večerní fontánu).

 

Plán dopravy z letiště  do Lloret de Mar naleznete zde. Jak už jsem ale zmínil, více bych vám doporučoval pronájem auta či motorek přes RentalCars a oblast si projet. Pak berte klidně ubytování při cestě.

 

Všechny hotely v Costa Brava na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Hostal Santa Ana, především díky ceně a rozumné kvalitě. Pokud by vám nevadilo si pár korun připlatit, tak ještě lépe v poměru cena/kvalita  vypadá hotel Caleta.

 

Barcelona

 

 

Lloret de Mar z Prahy na 8 dní za 7390Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!