Lloret de mar (Španělsko) na 7 dní za 4090Kč (letenky + pobyt)

Lloret de mar (Španělsko) na 7 dní za 4090Kč (letenky + pobyt)

Toužíte-li po opravdu levné dovolené u moře a nevadí vám termín na začátku října, máme pro vás skvělý tip do oblíbeného letoviska Lloret de Mar. Počasí se příliš obávat nemusíte, dle statistik bude ve stínu cca 25C a pláže alespon nebudou obsazené. Jelikož je odlet z Barcelony, můžete si dovolenou naplánovat tak, abyste strávili alespon den v tomto krásném městě. Doporučuji především večerní návštěvu Font Màgica (vzhledem k brzkému odletu je to i poměrně nutné)

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky nakupte na Ryanair, v termínu 5. – 12. 10. z Bratislavy do Barcelony (nutno zadat ručně, nejde dát přímý odkaz).

1

V ceně je příruční zavazadlo + kabelka, či notebook. Rozumím tomu, že někomu by víc vyhovoval odlet z Prahy, ale např. Brňákům vyhovuje zase Bratislava víc. Krom toho jsou letenky z Bratislavy levnější.

První den bych doporučoval se v Barceloně nezdržovat, na to bude čas poslední den. Spojení mezi Barcelonou a Lloret de Mar najdete zde >>

Cena je cca 200Kč, jízdní řády naleznete zde >>

Alternativou je zapůjčení auta zde >>

Ubytování v Lloret de Mar 5. – 11. 10 srovnané dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

Ubytování v Barceloně z 11. – 12.10 srovnané dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

BARCELONA, SPAIN - AUGUST 26: The famous Park Guell on August26, 2010 in Barcelona, Spain. The impressive and famous park was designed by Antoni Gaudi.
BARCELONA, SPAIN – AUGUST 26: The famous Park Guell on August26, 2010 in Barcelona, Spain. The impressive and famous park was designed by Antoni Gaudi.
Tourists at the Font Magica (Magic Fountain) at the Museu Nacional d'Art de Catalonia (Museum of Art / National Palace) in the Montjuic area of Barcelona in the Catalonia region of Spain.
Tourists at the Font Magica (Magic Fountain) at the Museu Nacional d’Art de Catalonia (Museum of Art / National Palace) in the Montjuic area of Barcelona in the Catalonia region of Spain.
castle Sant Joan in Costa Brava , Lloret De Mar, Catalonia, Spain
castle Sant Joan in Costa Brava , Lloret De Mar, Catalonia, Spain