Využijte akční letenky za 480 Kč s odletem z Vídně a vypravte se do hlavního města Portugalska. Lisabon vás okouzlí svou dokonale pohádkovou atmosférou, při návštěvě určitě nevynechejte část Belém ani svezení historickou tramvají. Pokud chcete ulovit ta nejlepší selfíčka, přečtěte si naše tipy na místa, kde vyfotíte ty nejlepší fotografie. Naplánovat celý výlet vám pak pomůže tento přehledný průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří najdete případně zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Portugalska se jako turista můžete dostat letecky bez omezení. Do Česka se aktuálně vracíte s povinností předložit negativní test či podstoupit 14denní karanténu, toto omezení se ale může zase změnit (Portugalsko ještě před několika dny patřilo mezi země, z nichž byl volný návrat).

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti,  doporučujeme vám pročíst si tento podrobný návod>>.

 

Pokud vaše cesta po Evropě trvá pouze pár dní, cestovní pojištění není nezbytně nutné. Přesto vám ho doporučujeme vyřídit, i vzhledem k tomu, že stojí pár korun za den. Přehledné online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se můžete dopravit se společnostmi Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte alespoň orientačně sečíst veškeré náklady na cestu – započtěte tedy dopravu na/z letiště ve Vídni, ubytování, stravu i dopravu na místě.

 

Ubytování vyřešte klasicky přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaši první rezervaci přes Airbnb. Nám se líbilo bydlení v oblasti Arroios, odkud to není daleko do centra a zároveň to tam obvykle nestojí majlant. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Lisabon–Vídeň například na termín 1. až 10. října (čtvrtek až sobota) zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně je možné letenky získat u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky lisabon ryanair
Letenky z Vídně do Lisabonu, říjen
Lisabon z Vídně za 480 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!