Využijte akční letenky aerolinky WizzAir a vypravte se do hlavního města Portugalska. Lisabon vás okouzlí svou pohádkovou atmosférou, určitě nevynechejte část Belém ani svezení historickou tramvají. Vlastní kapitolu pak představuje portugalské jídlo a víno, které stojí za hřích. Zpáteční letenky s odletem z Vídně vyjdou na 525 Kč s členstvím Wizzair (bez něj si 20 euro připlatíte). Odlétat budete v pátek odpoledne, návrat je plánován na pondělí. Pokud chcete mít fotky, které vám budou všichni závidět, přečtěte si naše tipy na místa, kde vyfotíte ty nejlepší fotografie. Naplánovat celý pobyt vám pomůže průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy s CK najdete případně zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Z Rakouska byly lety do Portugalska nějakou dobu zakázané, to už nyní neplatí. Obyvatelé Rakouska při návratu z Portugalska musí předložit negativní test, vás se tato povinnost ale netýká, pokud prokážete, že v Rakousku neplánujete pobývat, ale ihned se přesunete do vlasti. Ideální je vyplnit tento formulář, předložit také můžete parkovací lístek nebo jízdenku na autobus. 

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti,  doporučujeme vám pročíst si tento podrobný návod>>.

 

Cestovní pojištění pro kratší cesty po EU není nezbytně nutné. Přesto vám ho doporučujeme vyřídit (i vzhledem k tomu, že stojí pár korun za den). Přehledné online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde>>.

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se můžete dopravit se společnostmi Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek nezapomeňte alespoň orientačně propočítat veškeré náklady na cestu – myslete na dopravu na/z letiště ve Vídni, ubytování, stravu i dopravu na místě.

 

Ubytování vyberte klasicky přes Booking, anebo využijte tuto naši slevu na vaši první rezervaci přes Airbnb. Nám se líbilo bydlení v oblasti Arroios, vybírejte však podle dostupných kapacit. Vzhledem k aktuální situaci je nejlepší zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Vídeň–Lisabon–Vídeň v termínu 14. až 17. srpna (pátek až pondělí) zakoupíte na stránkách WizzAirAlternativně je možné letenky vyřídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Pozornost věnujte době příletu při cestě zpět a dobře naplánujte svou cestu z letiště.

 

letenky WizzAir Lisabon
Letenky z Vídně do Portugalska, srpen, WizzAir
Lisabon z Vídně na srpnový prodloužený víkend od 525 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!