Za fantastickou cenu můžete již z kraje příštího roku vyrazit do Lisabonu! Se členstvím ve WizzAir Discount Clubu vás zpáteční let z Vídně vyjde na parádních 630 Kč, nicméně i bez věrnostního programu není cena vůbec špatná. My jsme vybrali pobyt v termínu 14.1. – 16.1. 2022, ale na výběr je i spousta dalších letů a to nejen o víkendu. A čím vás hlavní město Portugalska naláká? Především nezaměnitelnou atmosférou, nádhernou krajinou a výtečnou kuchyní. Pokud budete při plánování pobytu hledat inspiraci, prolistujte našeho přehledného průvodce. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří najdete případně zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na příští rok a nikdo neví, jaká pravidla budou v platnosti. Aktuálně platí tyto podmínky. Všichni cestující do Portugalska  musí vyplnit příjezdový formulář. Všichni cestující musí před cestou absolvovat PCR test nebo antigenní test a prokázat se negativním výsledkem (PCR-ne starší než 72 hodin, antigenní- ne starší než 24 hodin).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování v Lisabonu můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost soukromí, rezervujte přes Airbnb. Před rezervací vám doporučujeme všechny nabídky pečlivě porovnat a zohlednit i možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Vídeň– Lisabon – Vídeň můžete zakoupit u leteckého dopravce WizzAir. Alternativně letenky pořídíte i na stránkách ověřeného českého prodejce, kde je cena sice o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a pár korunami přispějete i na chod tohoto webu.

Lisabon z Vídně i na víkendy od 630 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *