Využijte levné letenky s odletem z Vídně a vypravte se do hlavního města Portugalska – nádherného Lisabonu. Město vás okouzlí svou pohádkovou atmosférou. Při návštěvě určitě nevynechejte část Belém ani svezení historickou tramvají či lanovkou. Pokud patříte mezi milovníky krásných fotek, přečtěte si naše tipy na místa, kde vyfotíte ty nejlepší fotografie. Naplánovat celý výlet vám pak pomůže tento přehledný průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří najdete případně zde.

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte s individuální turistikou zkušenosti, tak vám doporučujeme pročíst tento podrobný návod>>.

 

Pokud vaše cesta po Evropě trvá pouze pár dní, cestovní pojištění není nezbytně nutné. Přehledné online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se můžete dopravit se společnosti Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte alespoň orientačně sečíst veškeré náklady na tuto cestu – tedy dopravu na/z letiště ve Vídni, ubytování, stravu i dopravu na místě.

 

Ubytování vyřešte klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu 725 Kč na vaši první rezervaci přes Airbnb. Osobně bych vám doporučoval hledat ubytování v oblasti Arroios, odkud to není daleko do centra a zároveň zde najdete ubytovací zařízení za přijatelné ceny.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Lisabon–Vídeň rezervujte zde v kalendáři termínů. Dostupné jsou termíny od září tohoto roku až do ledna 2020 a využít můžete i výborných víkendových termínů.

 

 

Levné letenky Lisabon
Levné letenky Lisabon
Lisabon z Vídně včetně víkendů za 2290Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!