Dnes je to přesně rok, co byl spuštěn web Levnocestování a to si žádá pořádnou oslavu. Za tu dobu vzniklo přes 600 tipů na levné cestování a stránky navštívilo téměř 2 miliony čtenářů. Příspěvky na levnocestování pro vás vznikaly z Polska, Francie, Irska, Skotska, Itálie, Slovenska, Sardínie, Dubaje, Srí Lanky, Malediv, Singapuru, Malajsie, Thajska, Kambodži a nyní z Vietnamu snad ze všech dopravních prostředků, co člověka napadnou :). Ne vždy to bylo snadné, ale stojí to za to.

 

<

 

Jsem moc rád, že přibývá nejenom čtenářů, ale hlavně lidí, kteří překonávají strach z neznámého a mnohdy i na „stará kolena“ začínají po světě cestovat. A jsou z toho nadšení.

 

Pokud stále váháte, neváhejte :). Sám na cestách žiji (jsme na 7 měsíční cestě kolem světa) a mohu vás ubezpečit, že svět je mnohem přátelštější a bezpečnější místo, než jak to na vás může ze zpráv působit. Činy bezmozků se totiž do zpráv dostanou, zatímco srdečnost „běžných lidí“ ne.

 

Nestresujte se nedostatkem peněz, protože na cestování je krásné především to, že s čím omezenějším rozpočtem cestujete, tím více zážitků si odnesete. Ano, mnohdy to nebude jednoduché, ale naučíte se, že každý problém má řešení a vždy to nakonec nějak dopadne :). Hezky o tom napsala má žena na svém blogu o putování kolem světa zde >>

 

A nestresujte se ani tím, že se někde ztratíte, něco vám ujede, nebo se jinak pokazí. Nám se to taky děje často :). A víte co? Jsou z toho nakonec ty nejlepší zážitky a historky.

 

Hledáme posily :)!

 

Pokud byste se chtěli na rozvoji Levnocestování také podílet, napište mi na levnocestovani@email.cz. Levnocestování roste rychlým tempem a tím i potřeba přinášet svým čtenářům co nejvíce potřebných informací. Potřeba je umět zacházet s WordPressem, nebo se to naučit (není to nic těžkého) a ovládat základní znalost češtiny. Zbytek rád vysvětlím a zaučím :).

 

Pracovat budete ze svého domova, kdy jen dostanete zadání, popis jak na to a dle svých časových možností na něm budete pracovat. V podstatě jde o hledání informací a jejich co nejsrozumitelnější sesumírování do článků pro ostatní čtenáře tak, aby to každý nemusel dohledávat individuálně. Nemusíte se bát, že hledání levných letenek nerozumíte, o tohle se i nadále budu starat já.

 

Jde o i ideální brigádu např. pro maminky na mateřské, nebo studenty které cestování baví a rádi o něm píšou. Krom finanční odměny vás může těšit to, že budete psát články, které pomohou tisícům ostatních čtenářů a vytvářet něco, co má smysl.

 

A kdyby měl někdo zkušenosti s grafikou a kódováním, tak pomoc také uvítám :).

 

Na závěr bych rád všem čtenářům moc rád poděkoval za přízeň. Bez vás by to nešlo :).

 

Jirka, zakladatel levnocestovani.cz

 

levnocestovani rok

 

 

 

Levnocestování slaví 1. narozeniny a hledá posily do týmu :)!

6 komentářů u „Levnocestování slaví 1. narozeniny a hledá posily do týmu :)!

 • 18.5.2016 (16:24)
  Trvalý odkaz

  Velka gratulace…! Drzim palce do dalsich let bohulibe cinnosti a preji vam jen spokojene zakazniky. Zaroven dekuji za tak fantastickou praci. Radek

  Reagovat
  • 18.5.2016 (18:03)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, sice žádné zákazníky nemám, jen čtenáře, ale i tak díky moc :).

   Reagovat
 • 18.5.2016 (18:35)
  Trvalý odkaz

  Přidávám se ke gratulaci i k poděkování!!!
  V červenci jedu poprvé, „na stará = dva a čtyřicetiletá kolena“ díky Vám, ve stylu „Levnocestování“ na Krétu a opět díky Vám se bojím jen trošku a těším moc moc.
  Děkuju a přeji nejen šťastnou cestu při Vašem putování kolem světa, ale i úspěch ve vašem úžasném snažení na těchto stránkách.
  Karolína

  Reagovat
  • 18.5.2016 (20:21)
   Trvalý odkaz

   Děkuji moc :).

   Bát se není čeho, Kréta je krásná a lidé hrozně příjemní ;). Uvidíte sama, že z podobné dovolené si odnesete spoustu skvělých zážitků.

   Reagovat
 • 18.5.2016 (18:36)
  Trvalý odkaz

  Gratuluji a děkuji za tipy. Levnocestování je geniální! Věřím, že jednoho dne využiji naplno. Zatím jen nadšeně sleduji…:) Jiřka

  Reagovat
 • 18.5.2016 (20:27)
  Trvalý odkaz

  Další Váš velký fanoušek gratuluje ! Pravidelně sleduji tipy a plánuji využít skvělých nabídek. Je to víc jak lákavé. Děkuji – skvělá práce !! Přeji krásné další zážitky na cestách.
  Iveta

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!