Jsou to již dva roky, co vznikl magazín LevnoCestování a to si zaslouží krom oslavy i určité ohlédnutí :). Za tu dobu jsme vám přinesli přes 1.400 tipů na levné cestování a navštívilo nás několik milionů čtenářů. Mnohé web inspiroval k cestování, dalším usnadnil cestu, nebo pomohl ušetřit. A právě v těchto lidech, kteří se pravidelně vracejí, vidím ten největší úspěch.

 

Z malého webu se stává pomalu velmi navštěvovaný magazín, z čehož pramení i nutnost určitých změn. Původně bylo v plánu při příležitosti výročí 2 let představit nový web, na kterém už velmi dlouho pracujeme, ale ukázalo se to jako poměrně naivní představa :). I přesto, že na webu usilovně pracuje celá řada lidí, finální realizace ještě nějakou dobu zabere. Proto s námi mějte strpení a na oplátku si můžete být jistí, že to bude to stát za to.

 

Pár změn se ale dočkáte již v dohledné době a pevně věřím, že se vám budou líbit :). Na výhodných tipech na levné cestování se určitě nic měnit nebude, ale můžete se letos těšit na větší množství zajímavých příspěvků. Na rozdíl od minulého roku, kdy jsme se ženou podnikali 7-měsíční cestu kolem světa, bude letos času mnohem více.

 

Soustředit se chceme také na zkvalitňování a doplňování všech informací, které se vám k cestování mohou hodit a celkově na psaní kvalitního a zajímavého obsahu.

 

A stejně tak jako minulý rok, i letos hledáme posily do našeho týmu. Aktuálně poptávám redaktory ala “lovce letenek”, schopné vyhledávat ty nejlepší a nejvýhodnější akce. Pokud se v tomto prostředí velmi dobře pohybujete a máte zájem, neváhejte mě kontaktovat na levnocestovani@email.cz

 

Závěrem bych vám rád všem poděkoval, moc mě těší jak se LevnoCestování rozrůstá a kolik lidí ho při plánování svých cest využívá. Budeme se i nadále snažit o to, aby vám bylo co nejvíce ku prospěchu :).

 

 

 

 

Levnocestování oslavilo druhé narozeniny a opět hledá posily :).

2 komentáře u „Levnocestování oslavilo druhé narozeniny a opět hledá posily :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!