Vážení čtěnáři, pozdě ale přece, naleznete Levnocestování na Twitteru a Instagramu. Pokud tedy máte naše tipy rádi, nezapomeňte nás sledovat i tam. Bohužel Facebook ukazuje příspěvky jen asi 1/3 čtenářů a emaily často končí ve složkách hromadné, nebo dokonce spam :(. Stále tedy hledám nové možnosti, jak vás rychle a spolehlivě o všech novinkách informovat.

 

Platí to co vždy, snadno se můžete ze všeho odhlásit a nikdy vám nebudeme posílat nic jiného, než tipy na levné cestování.

 

 

Na Twitteru si nás můžete přidat na twitter.com/levnocestovani

Na Instagramu si nás můžete přidat na instagram.com/levnocestovani

 

Na Instagramu publikaci příspěvků ještě řešíme, ale už ted tam můžete sledovat naše fotky z cesty kolem světa. A během pár dní i příspěvky z levnocestování 🙂

 

Další možnosti sledování našich příspěvků jsou

 

1/ Emailový zpravodaj

 

Nejspolehlivější cestou, jak být ihned informováni o všech výhodných nabídkách, je email. Pokud ještě nejste, přihlásit se můžete zde

 

[wysija_form id=”5″]

 

 

 

Kdykoliv se můžete odhlásit a zase se přihlásit, takže pokud chcete být informováni např. jen do konce letních prázdnin, není v tom žádný problém.

 

Bohužel u části čtenářů spadají tyto emaily do rubriky hromadné, nebo spam. Řešení je přitom velice jednoduché.

 

Hledejte email od nás ve složce hromadné, nebo spam. Pak stačí ho přetáhnout do složky „Doručená pošta“. Emailová schránka pak bude vědět, že jde o poštu, kterou si přejete dostávat a zařadí ji do hlavní nabídky. Pokud jste se k odběru přihlásili a žádné tipy od vás nechodí, zkontrolujte, zda jste email potvrdili.

 

Funguje to tak, že po zadání emailu vám přijde email, na který je třeba kliknout pro potvrzení odběru a dělám to proto, abych omylem někoho nespamoval nevyžádanou poštou. Bohužel je možné, že i toto potvrzení vám přišlo do spamu, nebo složky hromadné.

 

Na Seznamu to vypadá takto

 

 

Email na Seznamu

 

 

Na Gmailu takto. Opět stačí přesunout email do správné složky, případně odstranit štítek „Spam“ z emailu.

 

Email na Gmailu

 

 

 

2/ Facebook

I když jsou tipy na Facebooku velmi sledované, stále je vidí jen asi 1/3 z fanoušků. Facebook se tak snaží firmy motivovat k placenému dosahu, což je bohužel většinou mimo finanční možnosti tohoto webu, protože z většiny letenek nepramení žádná provize.

 

Vyřešit to ale můžete velice snadno. Pokud ještě nejste, staňte se naším fanouškem na Facebooku >>

 

Následně najedte znovu na „To se mi líbí“ a zvolte variantu „Zobrazit jako první“. Chcete-li mít ještě větší jistotu, že o žádný tip nepřijdete, zaškrtněte ve stejném menu „Dostávat upozornění“ (obojí můžete kdykoliv zrušit stejnou cestou)

 

 

Facebook

 

 

Pokud jste dočetli příspěvek až sem, chci vám poděkovat za zájem. Je až trochu deprimující, jak těžké je oslovit své fanoušky a lidi, kteří mají zájem o zasílání emailových nabídek. A tímto návodem mi to velmi usnadníte.

 

 

Levnocestování je už i na Twitteru a Instagramu! Sledujte nás!
Štítky:

3 komentáře u „Levnocestování je už i na Twitteru a Instagramu! Sledujte nás!

  • 21.6.2016 (6:59)
    Trvalý odkaz

    Ďakujem za skvelú prácu, ktorú odvádzate! 🙂 Každý deň mi chodia informačné maily o akciách a veru, je z čoho vyberať. Vďaka Vám pôjdeme tohto roku konečne na dovolenku :))

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!