Milujete cestování, umíte psát, máte dostatek času a hledáte brigádu? Možná hledám právě vás :). Protože sám trávím na cestách hodně času a následující měsíc bude časově obzvlášt hektický (čeká nás cesta přes Austrálii, Havaj, Aljašku a obě pobřeží USA), rád bych k sobě našel redaktora/redakorku na psaní příspěvků. Vše potřebné vás naučím, ale (levno) cestování by mělo být vaším koníčkem. Půjde totiž nejenom o psaní příspěvků na téma levné dovolené nebo cestování, ale nejrůznějších návodů, popisů atd.

 

Práce je to víc jak dost a tak bych potřeboval někoho, kdo má dostatek času a může zareagovat, pokud se nějaká výhodná akce objeví. Ostatní články jde psát dle časových možností, ale pokud když se objeví letenky do Thajska za 4500Kč, tak je třeba je zveřejnit co nejdříve.

 

Požadavky tedy jsou

 

1/ Vyznat se v individuálním cestování

2/ Mít alespoň základní povědomí o letenkách

3/ Mít několik hodin denně čas, ideálně být časově flexibilní, pokud je to potřeba

 

 

Pokud jste se v tom našli a máte zájem, napište mi něco o sobě na email levnocestovani@email.cz. Netřeba posílat životopisy, stačí pár řádků o sobě a pokud už jste něco napsal/a, tak odkaz na vaše práce. Plus jazyky kterými mluvíte, to se může vždy hodit :).

 

I když jde samozřejmě o práci placenou, netřeba k tomu přistupovat nějak formálně. Nehledám zaměstnance, ale člověka, který mi pomůže vytvářet ještě lepší web pro naše čtenáře.

 

A starat se o ně, když já nemohu.

 

Levnocestování hledá posilu :)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!