Dáváte přednost dovolené mimo hlavní sezónu a ještě raději vyrážíte po vlastní ose? Pak by se vám mohly hodit zvýhodněné letenky na Sicílii. Ty pořídíte u aerolinky WizzAir a za zpáteční let s odletem z Prahy zaplatíte jen 998 Kč. Pokud jste navíc členy WizzAir Clubu, bude vás cesta stát jen 498 Kč. Letenky hledejte v termínu 30.9. – 7.10. 2022, ale i později se dá dostat na zajímavé ceny. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Sicílií. Pokud byste na Sicílii letos rádi vyrazili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, organizované zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Itálie nepodléhá již žádným restrikcím. Není nutné prokazovat bezinfekčnost, ani vyplňovat příjezdový formulář. I nadále je však nutno dodržovat povinnost nošení respirátorů v prostředcích hromadní dopravy. Aktuálně platná pravidla naleznete na webu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> 

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> 

Pokud chcete krásy Sicílie objevovat nezávisle na hromadné dopravě, srovnání cen všech autopůjčoven najdete zde>>. Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování, případný pronájem auta a vstupy do památek. 

Ubytování na Sicílii můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Praha – Palermo – Praha, např. v termínu 30.9. – 7.10. 2022, zakoupíte skrze stránky leteckého dopravce WizzAir >>

Levné letenky z Prahy na Sicílii za 498 Kč! (bez WDC za 998 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!