Island

Vysoké teploty vám nedělají dobře a raději byste se jeli někam zchladit? Pak čtěte dále! Našli jsme pro vás akční lety z Prahy na Island, za které zaplatíte jen 3226 Kč. Zpáteční letenky za tuto cenu pořídíte na prodloužený víkend v termínu 6.10. – 9.10.2022, nemusíte tak čerpat dlouhou dovolenou. Období září a října je navíc ideální dobou k pozorování polární záře! Tento tip je pro vhodný pro individuální turistiku, pokud upřednostňujete cestování s cestovní kanceláří, nabídky zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Na Island můžete cestovat bez jakýchkoli omezení. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář, ani předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Při výběru zvažte ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna, vyhnete se tak nepříjemnostem v případě nenadálých změn.

Letenky na trase Praha – Reykjavík – Praha v termínu 6.10. – 9.10.2022 můžete zarezervovat na webu aerolinky Play. Alternativně můžete hledat i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice o něco vyšší, ale získáte podporu v češtině.

Levné letenky z Prahy na Island za 3226 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *