Neapol

Léto máte pořešené, ale přemýšlíte, že byste ještě někam vyrazili na podzim? Pokud vám stačí krátký výlet, mohly by vás inspirovat levné letenky z Prahy do Neapole, které se právě objevili u nízkonákladového dopravce Ryanair. Cena za zpáteční let je jen 858 Kč, a to například v termínu 18.10. – 20.10.2022. Pokud byste si pobyt chtěli prodloužit, za stejnou částku je možné se vrátit až 25.10.2022. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Itálií. Pokud se do Neapole plánujete podívat, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, organizované zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je otevřena turistům bez omezení. Není proto nutné prokazovat se žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Podrobné informace se dozvíte na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha, například v termínu 18.10. – 20.10. 2022, koupíte na stránkách dopravce Ryanair. Alternativou může být i český prodejce letenek Pelikán, u kterého si o fousek připlatíte, ale získáte případnou podporu v češtině.

Levné letenky z Prahy do Neapole za 858 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!