Náš dnešní další levnocestovatelský tip nás zavede do Vietnamu. Právě sem se totiž objevily akční letenky z Prahy za 12790Kč, což je opravdu dobrá cena. Nezapomeňte vzít do úvahu potřebu víz do Vietnamu, které ale jdou od letošního roku vybavit online. K přečtení bych také doporučil tento skvělý cestopis od našeho čtenáře.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Počítejte s tím, že víc se domluvíte česky, než anglicky :). Navíc jejich logika je někdy dosti svérázná a i když se hoteliéra ptáte „Kolik to stojí“ a ukazujete na peněženku, tak se tváří, že vůbec nechápe, co po něm můžete chtít :).  Sebou si vemte dostatek léků na průjem, i když je jejich kuchyně znamenitá, občas Evropana potrápí.

 

Ubytování bych si přes Booking zarezervoval na pár dní a následně ho bral na místě. Vždy si ale místo dobře projděte a cenu smlouvejte. Jsou to zdatní obchodníci :). V Ho Či Minově městě nezapomente navštívit vojenské muzeum. Je to trochu (víc) propaganda, ale i tak je to velmi zajímavý zážitek a můžete si udělat fotky u letadel, tanků a tak :). K ubytování bych vám doporučoval batůžkářskou oblast Pham Ngu Lao. Je to velmi živá a zároven levná čtvrt.

 

 

Letenky Praha – Ho Či Minovo město – Praha za 12790Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky do Vietnamu
Letenky do Vietnamu
Levné letenky do Vietnamu z Prahy vč. Vánoc za 12790Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)

2 komentáře u „Levné letenky do Vietnamu z Prahy vč. Vánoc za 12790Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!