Sníte o návštěvě Dubaje a preferujete individuální cestování? Díky tomuto akčnímu tipu si můžete splnit svůj sen a užít si v Dubaji pár nezapomenutelných dnů plných luxusu a pohody. Zpáteční letenky na trase Praha – Dubaj můžete nyní pořídit za naprosto úžasnou cenu 5 100 Kč. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Dubajem, ve kterém najdete spoustu rad a tipů pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, nebo preferujete organizované cesty, určitě si prohlédněte širokou nabídku zájezdů do Dubaje. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující jsou povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti můžete být dále náhodně vybráni k podstoupení dodatečného PCR testu. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha v termínu 10.10. – 13.10. 2022 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Levné letenky přímým letem z Prahy do Dubaje za 5100 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!