Váháte, kam letos za dobrodružstvím? Inspirací vám mohou být výhodné letenky na Srí Lanku za cenu 12 990 Kč. Zpáteční letenky ze skvěle dostupné Vídně pořídíte hned v několika termínech od dubna do října 2023. Srí Lanka láká na krásné pláže, rozmanitou přírodu, hory i malebné vesničky. Tento tip je vhodný pro individuální cestovatele, kteří si svou dovolenou rádi plánují sami. Je tak pouze na vás, kam se ze srílanského Kolomba vydáte dál. Pokud dáváte přednost organizovaným pobytům, veškeré zájezdy na Srí Lanku s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Cesta na Srí Lanku nepodléhá žádným proticovidovým opatřením. Podrobné informace můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Každý cestující si před cestou musí sjednat povolení ke vstupu do země, tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA. Povolení si můžete sjednat na tomto odkazu.

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci dovolené. Připočítejte určitě i dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, na které byste určitě neměli zapomenout! Přehledné online srovnání cestovního pojištění si proto můžete prohlédnout zde

Ubytování můžete vyřešit přes Booking nebo Agodu.

Zpáteční letenky z Vídně na Srí Lanku pořídíte v mnoha termínech od dubna do října 2023 na stránkách Pelikán >> 

Levné letenky na Srí Lanku z Vídně v mnoha termínech za 12990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!