Rádi cestujete na vlastní pěst? Navštivte nádhernou Madeiru, které bývá přezdíváno „ostrov věčného jara“. Akční letenky z Prahy do Funchalu pořídíte za cenu 3 890 Kč. Letenky jsou dostupné v mnoha termínech od listopadu 2022 do ledna 2023. Madeira láká na krásnou přírodu, vysoké hory, divoké pláže i malebná města. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. Pokud vás Madeira láká, ale raději cestujete organizovaně, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu. 

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking.

Letenky Praha – Funchal – Praha v termínech od listopadu 2022 do ledna 2023 můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce >> 

Levné letenky na Madeiru z Prahy za 3890 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!