Pokud uvažujete nad dovolenou strávenou na Korsice, můžete využít akční letenky za 1626Kč s odletem z velmi dobře dostupné Vídně. Korsika, též známá jako perla středomoří, vám nabídne krásnou přírodu, pláže, ale i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Pokud toužíte po letní dovolené mimo masovou turistiku, milujete přírodu a aktivnější odpočinek, mohla by být pro vás tou pravou volbou.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Letenky Víden – Korsika (Bastia) – Víden za 130€ (cca 3500Kč) nakupte na termín 6. – 8. srpna přímo na stránkách Eurowings.

 

Korsika

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Se ženou máme na 7 měsíční cestu kolem světa také pouze batohy :). Vezmete si jen to, co skutečně potřebujete a dá vám to větší volnost v rozhodování. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Korsika spadá pod Francii, vystačíte si tedy s občanským průkazem.

 

 

Zcela záměrně nezminuji hotel, protože mnohem více doporučuji zapůjčení automobilu přes RentalCars, ostrov si projet a spát vždy tam, kde se vám to bude líbit, nebo to bude levné. Chápu, že to není pro každého, ale z hlediska zážitků je to nepřekonatelné.

 

Ubytování řeště bud přes Booking (všechny hotely v tomto termínu naleznete zde), AirBnb (slevu 500Kč na první pobyt naleznete zde), nebo na místě. S poslední volbou ale budte obezřetní, polovina srpna je top sezona a Korsika zase tolik možností k ubytování nemá. Alternativou pro dobrodruhy je připlacení si odbaveného zavazadla a vzít si stan.

 

 

 

 

 

Levné letenky na Korsiku v srpnu za 1625Kč! (tam i zpět, vč. všech poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!