Právě zlevněné letenky na Ibizu budou inspirací k našemu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Za let na Ibizu a zpět totiž zaplatíte pouze cca 1350Kč a to včetně všech poplatků. Problém celkově je ten, že Ibiza je velmi populární a poptávka po ubytování je vyšší, než jeho nabídka. Proto před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost výběru ubytování a pokud ho neseženete ve vaší cenové hladině, letenky nekupujte. Zároven je ale nutné si pospíšit, za uvedenou cenu je k dispozici pár posledních letenek.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, nebo vlastním automobilem. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Letenky rezervujte (po přečtení celého článku) přímo na webu dopravce Condor.com. Za nejnižší cenu jsou možné odlety  9., 16. a 23 června a přílety 16., 23. a 30. června.

 

 

Levné letenky na Ibizu
Levné letenky na Ibizu

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde.

 

 

Jak už jsem zminoval, letenky nekupujte předtím, než budete mít zajištěné ubytování. Cena hotelů je totiž poměrně vysoko, jak se můžete přesvědčit zde. Pokud nechcete bydlet pod stanem, či v hostelu, musíte si  připravit částku cca 12500Kč/osobu/hotel na celou dobu se snídaní. Když započtu cenu dopravy do Lipska a letenky, tak bych raději volil zájezd přes německé CK, vyjde to výhodněji >>

 

Dobrou alternativou je ale využít slevu 469Kč a ubytovat se přes Airbnb. Jde v podstatě o to, že vám místní pronajmou celý byt, dům, nebo jenom jednu místnost za výhodnější cenu, než jsou ceny hotelů. Já mám tuhle službu rád, krom nižší ceny máte k dispozici kuchyn, pračku a často i člověka, který vám poradí a pomůže.

 

 

Vyplatí se to zejména tehdy, pokud máte v plánu cestovat ve větší skupině.

 

Abych to shrnul, tento tip se vyplatí těm, co potřebují pouze letenky a ubytování si nějak zajistí např. pod stanem, nebo přes Airbnb. Pokud máte v plánu zůstávat na jednom místě, volte dovolenou přes německé CK.

 

Aktuální počasí na Ibize najdete zde >>

 

 

 

Levné letenky na Ibizu za 1350Kč! (cena za obě letenky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!