Fuerteventura se v našich tipech již dnes objevila. Pokud však dáváte přednost individuálnímu cestování, jen se nenašla ta správná příležitost, uděláme vám radost tipem na levné letenky z Prahy, které uvolnila aerolinka Eurowings. V termínu 5.12. – 16.12.2021 se na tento nádherný ostrov můžete vydat za skvělých 3085 Kč. Cena je platná za zpáteční let, takže rozhodně dlouho neváhejte. Rady i tipy na výlety najdete v našem průvodci po ostrově Fuerteventura. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy na Kanárské ostrovy najdete na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je zařazená na seznam rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co vás může potkat, obzvlášť v dnešní době. Proto je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.  Nezapomeňte si také připočítat ostatní náklady spojené s cestou, například ubytování, letištní transfery, nebo jídlo.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Praha–Fuerteventura–Praha v termínu 5.12. – 16.12. 2021, zakoupíte na stránkách Eurowings. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Levné letenky na Fuerteventuru z Prahy za 3085 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *