Akčních letenek z Wroclavi do Stockholmu a zpět za 489Kč, využijeme k našemu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Město vybudované v zátoce se díky svému umístění na moři i romantickým uličkám může těšit označení „Benátky severu“ což z něj ve spojení s námořní historií i nejznámějšími švédskými památkami činí ideální turistický cíl. Využít můžete našeho průvodce Stockholmem zdarma. Za skoro neuvěřitelnou cenu 489,50Kč nyní nabízí Wizzair letenky do Švédskeho Stockholmu a to bez ohledu na to, zda máte Wizz členství, nebo ne. Zajímat nás bude zejména prodloužený víkend v datech 22. – 25. 10., ale dají se najít i další termíny. Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi (nebo  Katowic). Tam bych Vám doporučoval i z pátku na sobotu přespat (je levná, budete odpočatější a určitě stojí za prohlídku).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Do Wroclavi se dostanete nejlépe se společnostmi LuxExpress nebo StudentAgency, případně automobilem. Průvodce Wroclaví naleznete zde.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky zakupte na Wizzair.com pro data 22. – 25. 10. 

 

stockholm

 

 

V ceně je pouze palubní zavazadlo do rozměrů 42x32x25 cm, ale na 72 hodin by to neměl být problém.

 

Hotely na toto období srovnané dle ceny  naleznete zde >> Jedná se o smíšené více-lůžkové pokoje, ubytování ve Stockholmu je drahé, samozřejmě víte si za plus cca 2500kč  objednat i samostatný pokoj, nebo zkuste využít službu Airbnb kde máme pro Vás i slevu 617kč na první objednávku ubytování zde >>

 

 

Levné letenky do Stockholmu a zpět za 489Kč!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!