Pokud uvažujete nad levnou návštěvou New Yorku, mohla vás zaujmout následující nabídka. Odlet je z Osla, kam se dostanete nejlépe z Wroclavi za pár stokorun (nejlevnější letenky jsou za cca 200Kč). Návrat pak do Berlína, odkud jezdí autobusy za 550Kč. Termínů je přitom celá řada v období od listopadu 2015, do dubna 2016. Po USA, pokud se nerozhodnete pro zapůjčení automobilu, můžete cestovat Megabusem. Cets mezi NY a Chicagem pořídíte běžně za 20 dolarů, v akci pak za dolar 1 (za tuto cenu je vždy autobusu jen několik prvních sedadel)

 

 

Letenku můžete zakoupit zde << Kalendář termínů >>

V ceně je odbavené zavazadlo do 23kg + kabinové.

 

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>

 

 

Levné letenky New York

 

 

 

Pro vstup do USA si musíte zařídit registraci ESTA (cca 350Kč), pokud vlastníte biometrický pas. Případně si musíte vyřídit víza do USA na ambasádě v Praze.

Pro pobyt si zarezervujte hotel na Bookingu.

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak pobyt na dovolené zcela zdarma. Viz článek zde >>

 

 

Levné letenky do New Yorku za 5590Kč! ( Oslo – New York / Chicago – Berlín)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!