Patříte mezi individuální cestovatele a právě vymýšlíte další výlet do ciziny? Pokud je ve vašem hledáčku Albánie, potěšíme vás levnými letenkami, které jsme objevili u dopravce WizzAir. Díky členství ve WizzAir Discout Clubu je pořídíte již za 500 Kč. Nečlenové si o něco málo připlatí. Odlet je z dobře dostupné Vídně a za tuto cenu jsou k dispozici volná místa například v termínu 22.6. – 26.6.2022. V případě, že byste v Albánii chtěli pobýt déle, za stejnou cenu jsou k výběru i odlety v pozdějších dnech. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů s cestovní kanceláří najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Albánie není nutné předkládat negativní test ani žádná další potvrzení. Podrobnosti a aktuální podmínky sledujte na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Albánii cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Albánii můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Vídeň – Kukës – Vídeň, například v termínu 22.6. – 26.6.2022, můžete zakoupit na stránkách leteckého dopravce WizzAir >> 

Levné letenky do letní Albánie z Vídně za 740 Kč! (s Wizz členstvím za 500 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!