kanada

Za některými nabídkami se vyplatí si kousek popojet! Jednu takovou vám právě přinášíme v tomto tipu pro individuální cestovatele. V nabídce českého prodejce letenek se totiž objevily zpáteční lety z Vídně do Toronta za neuvěřitelných 7 490 Kč. Výlet do Kanady můžete podniknout během září, nebo října, volných míst je zatím dost. Pokud byste Kanadu rádi navštívili, ale cestovat na vlastní pěst si netroufáte, vyberte si z nabídky zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Od 28.2. má v platnost vstoupit nové nařízení, které má umožnit vstup do Kanady pouze pro očkované. Toto pravidlo má platit pro všechny cestující starší 12ti let. Současně musí každý cestující vyplnit formulář ArriveCAN. Doporučujeme vám před nákupem letenek sledovat aktuální podmínky pro vycestování na webu MZV.

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Při cestě do Kanady je nutné vyřídit cestovní vízum ETA. To si můžete zařídit jednoduše online, a to zde >> 

Před cestou si dobře spočítejte veškeré související náklady, jako například letištní transfery, ubytování, MHD, jídlo a další. Určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Odlet je z dobře dostupné Vídně, pokud nepojedete vlastním vozem, můžete se svézt s dopravci RegioJet, nebo Flixbus.

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci okolo koronaviru však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. O něco laciněji může vyjít i ubytování v soukromí přes Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Toronto – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Levné letenky do Kanady z Vídně za 7490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *