Máte na svém cestovatelském seznamu Kanadu? Pokud je návštěva této nespoutané země vaším celoživotním snem, rádi vám s jeho splněním pomůžeme. Konkrétně tipem na letenky za akční ceny a to v mnoha termínech během první poloviny nadcházejícího roku. Z Mnichova do Toronta se totiž dostanete za fantastických 6 390 Kč za zpáteční let. Určitě s námi budete souhlasit, že za tyto peníze se rozhodně vyplatí si popojet na vzdálenější letiště v Německu. Odměnou vám bude panenská příroda, jedinečné scenérie i nekonečné množství aktivit, které zde můžete provozovat. Pokud byste Kanadu rádi navštívili, ale cestovat na vlastní pěst si netroufáte, vyberte si z nabídky zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Od 7.9.2021 jsou hranice Kanady opět otevřeny pro turisty, splnit však musí následující podmínky. Cestující musí předložit potvrzení o ukončeném očkování v anglickém nebo francouzském jazyce, negativní PCR test ne starší než 72 hodin, případně pozitivní test, který nebude mladší než 14 dní a starší než 180 dní ode dne příletu do Kanady. Současně musí každý cestující vyplnit formulář ArriveCAN. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky pro vycestování na webu MZV.

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Při cestě do Kanady je nutné vyřídit cestovní vízum ETA. To si můžete zařídit jednoduše online, a to zde >> 

Před cestou si dobře spočítejte veškeré související náklady, jako například letištní transfery, ubytování, MHD, jídlo a další. Určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Odlet je z německého Mnichova, pokud nepojedete vlastním vozem, můžete se svézt s dopravci RegioJet, nebo Flixbus. Výhodou RegioJet je doprava až na letiště.

Ubytování si pak můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci okolo koronaviru však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. O neco laciněji může vyjít i ubytování v soukromí přes Airbnb. 

Letenky na trase Mnichov– Toronto – Mnichov můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Levné letenky do Kanady z Mnichova za 6390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!