Ke strávení příjemného červnového víkendu v Paříži můžete využít levných letenek od společnosti Ryanair. Odlet je ideálně v pátek odpoledne a návrat v neděli pozdě večer. Užitečné tipy na cestu najdete v našem „Průvodci Paříží“, jehož zakoupením zároveň podpoříte vznik dalších podobných průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, informace hledejte v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Odlet je z Prahy, před nákupem si přesto nezapomeňte spočítat veškeré náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště, dopravu po Paříži a ubytování. Francie obecně nepatří mezi nejlevnější destinace, s jídlem se však dá při nákupu v supermarketech a rozumném výběru dostat na podobnou částku jako v ČR. Restaurace jsou dražší.

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak většinou vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy a následně danou slevu využít a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha–Paříž–Praha na termín 28. až 30. června (pátek až neděle) rezervujte přímo na webu Ryanair.com. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte tomu, že i když se letiště jmenuje Paříž Beauvais, od samotné Paříže je vzdáleno zhruba 85  kilometrů. Do centra Paříže vás dopraví autobusy za 75 minut, cena zpáteční jízdenky je 29 euro, když ji zakoupíte předem zde. Pozor, na místě je cena vyšší.

 

Levné letenky do Paříže
Levné letenky do Paříže
Letní víkend v Paříži z Prahy za 1058 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!