Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, je vám právě na dosah ruky.  Ostrov Mallorca vás zaručeně okouzlí svoji nádhernou přírodou, krásnými plážemi, průzračně čistým a příjemně teplým mořem a úchvatnými západy slunce.  Tento ostrov si zamilují všichni – milovníci památek si užijí v hlavním městě Palma, kterému dominuje majestátní katedrála La Seu, milovníci adrenalinových sportů si naopak užijí divoké přírody. A právě sem vás vezmou tyto výrazně zlevněné letenky.  Díky námi vybraným letům budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po Mallorce zcela zdarma pak naleznete zde

 

NFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je nutné vyplnit tento online formulář, a to nejdříve 48 hodin před odletem. Španělsko je však (s výjimkou Kanárských ostrovů) zařazeno na seznam rizikových zemí. Po návratu tedy budete muset podstoupit test na covid-19 nebo nastoupit do karantény. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Mallorca – Vídeň v termínu 4. – 6. zaří (a další termíny) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Mallrocu
Letenky na Mallrocu

Letní Mallorca z Vídně i na víkendy za 520 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!