O  červnovém víkendu se můžete vydat na Mallorku. Počasí v tu dobu tam bude už úplně letní, přitom se ještě vyhnete největší turistické sezóně. Když spojíte akční letenky aerolinky Laudamotion s ubytováním za příznivou cenu, dostanete se na celkovou částku 2 090 Kč na osobu. S naplánováním celého výletu vám pomůže náš průvodce po Mallorce. Toto je tip na individuální turistiku, jestliže byste rádi navštívili Mallorku s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak doporučuji přečíst tento podrobný návod >>.

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, na delší dovolenou ho přesto vřele doporučujeme. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupných Drážďan, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency).

 

Před zakoupením letenek jako vždy nezapomeňte udělat předběžnou kalkulaci celého výletu. Započítejte ubytování, pojištění, stravu či zapůjčení auta, které se na Mallorce rozhodně vyplatí. 

 

Velice příznivou cenu má toto ubytování, které se nachází v S’Illot a svým hostům nabízí venkovní bazén. V ceně je zahrnuta i snídaně. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že nejde o luxusní bydlení a vybavení pokojů je opravdu základní. Vybírejte proto podle sebe a svých nároků, všechna volná ubytování na Mallorce naleznete zde. Alternativně také můžete využít naší slevy 750 Kč na první ubytování přes Airbnb.

 

 

Letenky Drážďany–Palma de Mallorca–Drážďany zakupte přímo na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair) na termín 14. až 16. června (pátek až neděle). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude sice vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Mallorky (v 6:15). Bez půjčeného vozu se na letiště budete muset dopravit posledním autobusem a přečkat zbytek noci na letišti či využít taxi služeb.

 

letenky Mallorca
Levné letenky Mallorca
Letní Mallorca na víkend z Drážďan za 2090 Kč (letenky + ubytování se snídaní)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!