Královský palác, ikonická Gran Vía či katedrála Panny Marie Almudenské. Všechny tyto skvosty na vás čekají v případě, že si během letního víkendu vyrazíte do hlavního města Španělska! Zpáteční letenku z Prahy do Madridu aktuálně zakoupíte u společnosti Ryanair za 1281 Kč! Jestliže byste se rádi dozvěděli více o cestování po Španělsku, přečtěte si našeho podrobného průvodce zdarma. Veškeré zájezdy do Madridu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám vše lehce objasní! 

 

I přesto, že bude pobyt poměrně krátký, nezapomeňte připočítat do nákladů i ceny letištních transferů, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte služeb soukromníků na webu Airbnb. Při kliknutí na tento odkaz navíc získáte slevu na vaše první ubytování. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Madrid – Praha v termínu 26. – 28. června můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Akční letenky do Madridu
Letní Madrid na víkend z Prahy za 1281 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!