Neradi se spoléháte na cestovní kancelář? Atmosféru letního Korfu si na vlastní pěst můžete dopřát za hodně solidní cenu! Kombinace zpáteční letenky u aerolinky Ryanair + výborné ubytování i se snídaní na 8 dní vás vyjde na 3 600 Kč. Na místě už tak budete platit jen za dopravu, stravu a případné suvenýry. Naše rady na dovolenou i tipy na výlety najdete v online průvodci po Korfu. Pokud nechcete cestovat na vlastní pěst a přeci jen se raději svěříte do rukou cestovní kanceláře, dostupné zájezdy naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka se aktuálně neobejdete bez PCR testu nebo potvrzení o očkování. Situace se ale do léta může měnit a podmínky ještě zmírnit, doporučujeme proto sledovat aktuality.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod Jak na individuální turistiku>>.

 

I když budete cestovat po území EU, pro jistotu doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Budete tak mít jistotu, že náklady za případné ošetření lékařem za vás uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet. 

 

Před nákupem letenek alespoň zhruba propočítejte, na kolik vás dovolená vyjde jako celek. Krom letenek a ubytování myslete na stravování a dopravu po Korfu. Půjčit si můžete automobil přes Rentalcars a celý ostrov pohodlně projet křížem krážem.

 

Pro ubytování jsme zvolili velmi dobře hodnocený hotel Tria Adelphia. Přímo u hotelu vám k dispozici bude velký bazén, kde se bude skvěle relaxovat. Každé ráno pak budete mít zajištěnou snídani (již v ceně). Vybírejte však podle svých požadavků, najdete levnější i dražší možnosti. Alternativou je pak registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na první ubytování rezervované přes web Airbnb.

 

 

Letenky na trase BratislavaKorfuBratislava v termínu 10. až 17.června můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Korfu v červnu, Ryanair
Letní Korfu z Bratislavy na 8 dní se snídaní za 3600 Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *