Vydejte se do Bulharska v polovině září, kdy se ještě stále můžete těšit na letní počasí, příjemně vyhřáté moře i dovolenkovou atmosféru. Zpáteční letenky do Bulharska s odletem z Bratislavy aktuálně zakoupíte za parádních 525 Kč. Odlétat budete v sobotu, zpět se vrátíte o den později. Když akční letenky zkombinujete s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 1 790 Kč za 8 dní u moře. A to je cena, které cestovní kanceláře rozhodně nemůžou konkurovat! Informace o Bulharsku naleznete v online průvodci zdarma. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do Bulharska s CK naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do ani z Bulharska vás momentálně nečekají žádná omezení. Do odletu zbývají cca 2 týdny, sledujte proto dál situaci a případné změny.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si podrobný návod >>.

 

Pojištění pro kratší cesty po Evropě sice není nezbytností, ale stojí pár korun a máte s ním jistotu bezplatného ošetření u lékaře. Online srovnání dostupných cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se dopravíte autobusy Flixbus nebo Regiojet. Průvodce Bratislavou s popisem cesty na letiště pak naleznete zde.

 

Před nákupem letenek či ubytování propočítejte přibližné náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na stravování i dopravu. Dobrou zprávou je, že v Bulharsku je hodně levno. Jídlo v supermarketech je mnohdy levnější než u nás, v restauraci také neutratíte majlant. Pokud chcete podniknout pár výletů, hodit se může automobil. Ten si rezervujte přes stránky Rentalcars.

 

Pro ubytování doporučujeme apartmány v letovisku Burgas. Ty jsou skvěle hodnocené, mají velmi dobrou polohu. Vybírejte ale podle vlastního vkusu. Případně se registrujte přes tento odkaz a využijte slevu na první ubytování rezervované přes web AirBnb s nabídkami soukromníků.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase BratislavaBurgasBratislava v termínu 12. až 19. září (sobota až sobota) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky je alternativně možné pořídit také u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky burgas
Letenky z Bratislavy do Burgasu, Ryanair
Letní Bulharsko z Bratislavy na 8 dní za 1790 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!