O prvním zářijovém víkendu podnikněte výlet do Barcelony! Toto španělské město má co nabídnout milovníkům pláží, kultury i památek. Na palubě aerolinky Ryanair se do Barcelony přímo z Prahy dopravíte za 1 333 Kč. Odlétat budete v pátek odpoledne, návrat je plánován na neděli. Dost možná tak nebudete muset vyčerpat ani den dovolené. S naplánováním celého pobytu vám pomůže online průvodce Španělskem Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko má otevřené hranice pro turisty, při vstupu není vyžadován test. Počítejte ale s měřením teploty a zanecháním kontaktních údajů. Do ČR se pak také budete vracet zcela volně.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší mít sjednané cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás všechny případné výdaje za lékaře uhradí pojišťovna. Přehledné srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek přesto raději odhadněte náklady na celou dovolenou. Krom letenek započítejte také ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě o něco výhodněji vychází regisrace a využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte volbu ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 4. až 6. září (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme).

 

 
letenky Barcelona Ryanair
Levné letenky z Prahy do Barcelony, první zářijový víkend
Letní Barcelona z Prahy na víkend za 1333 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!