Vynikající společnost British Airways uvolnila velice výhodné letenky do New Yorku z Prahy a návratem do dobře dostupného Berlína za 8690Kč. Z Berlína do Prahy se dostanete např. se Student Agency za 520Kč. S nákupem bych doporučoval neotálet, jde o velice dobrou cenu, která se vyplatí.

 

K dispozici je celá řada termínů a cena je konečná, obsahující všehny poplatky.

Kalendář termínů naleznete zde >>  Neaktuální

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>

 

 

 

Pro vstup do USA si musíte zařídit registraci ESTA (cca 350Kč), pokud vlastníte biometrický pas. Případně si musíte vyřídit víza do USA na ambasádě v Praze.

Pro pobyt si zarezervujte hotel na Bookingu.

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak pobyt na dovolené zcela zdarma. Viz článek zde >>

Letenky z Prahy do New Yorku za 8690Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *