Díky 30% slevě na letenky Wizzair, se můžete zaletět podívat z Prahy do Benátek hned v několik termínů, včetně prodloužených víkendů. Slevy můžete využít i na karneval v Benátkách, který mohu z osobní zkušenosti doporučit (byl jsem na něm loni) – letenky jsou sice o několik stokorun dražší, ale pořád za výhodnou cenu. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky. Vzhledem k délce pobytu můžete navštívit i nedalekou Florencii (také doporučuji), nebo Milán. Detailního průvodce po Benátkách, jsem pro vás připravil zde. I když je sleva v platnosti dnes a zítra, doporučoval bych s případným nákupem neváhat – letenky se pravděpodobně vyprodají dříve.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost tomu, že u společnosti Wizzair jsou v základní ceně zavazadla jen do velikosti 42x32x25 cm. Rovněž si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně ubytování a dopravy z/na letiště k hotelu.

 

Letenky zakupujte přímo na webu dopravce Wizzair.com.Datumy jsou např. 1.-5. února, nebo 8. – 12. března.  Nejlépe je se podívat přímo na jejich stránkách, dostupnost se rychle mění.

 

 

1

 

 

Nákup ubytování bych neodkládal.  I na místě jistě něco seženete, ale ty nejvýhodnější nabídky bývají vyprodány již týdny předem. Levněji vychází z hlediska ubytování únorový termín, nicméně v březnu vás čeká pravděpodobně lepší počasí. Ubytování hledejte přes Booking.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Letenky z Prahy do Benátek na prodloužené víkendy za 552Kč!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!