Slevy na letenky Wizzair můžete využít k návštěvě krásného Islandu z Budapešti. Pokud máte členství Wizz, letenka vás vyjde pouze na 1594Kč. Pokud ho nemáte, dostane se i tak na krásnou cenu cca 2035Kč. Pokud se pro tento výlet rozhodnete, s nákupem letenek příliš neváhejte – nebudou mít dlouhého trvání. Určitou nevýhodou, které věnujte zvýšenou pozornost, je skutečnost, že v základní ceně máte jen malé příruční zavazadlo. Je tak nutno počítat s příplatkem za větší (zvažte i jedno do dvojice), nebo si návštěvu Islandu naplánovat tak, že si s ním vystačíte. 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Z Prahy bych do Budapešti volil společnost Eurolines, dost často mívají akci 1+1, kdy máte dvě jízdenky za cenu jedné. Vzhledem k pozdnímu příletu při cestě zpět bych doporučoval vzít hotel a druhý den využít k prohlídce Budapešti.

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost počasí v březnu a tomu, že Island je drahá lokalita. Ani s jedním se nedá nic moc dělat, ale je zkrátka nutné s tím počítat a dovolenou si dobře naplánovat (nebo se rozhodnout pro jinou akci). 

 

Letenky nakupujte přímo na webu Wizzair.com na trase Budapešt – Reykjavik – Budapešt na datum 15. – 22 března (nebo 25.3, cena je stejná).

 

 

1

 

Letenky z Budapešti na Island za 1594Kč! (let tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!