Akčních last minut letenek na krásný Rhodos za 2490Kč využijeme k naplánování dovolené na tomto krásném řeckém ostrově. Použijeme charterové letenky, tedy místa v letadle určená původně cestovkám, která se ale nevyprodala. Servis i zavazadla bude tedy mít totožná, jako klienti CK.  Na místě vřele doporučuji zapůjčení automobilu přes RentalCars a ostrov si projet. Detailního průvodce Rhodosem pak naleznete zde. Pokud byste upřednostnovali zájezdy na Rhodos přes cestovní kancelář, naleznete je zde.

 

<

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha/Brno – Rhodos – Praha/Brno za 2490Kč zakupte zde >>

 

 

Rhods

 

 

 

Všechny hotely na Rhodosu pro toto období, naleznete zde >>

 

Rozhodně neuděláte chybu, pokud si koupíte pouze letenky, na místě si vyzvednete auto/čtyřkolku/motorky/kola a ostrov si projedete. Ubytování pak můžete hledat na místě podle toho, kde se vám bude líbit a kde to bude levné. Chápu, že to není cesta pro každého, ale je to velmi osvobozující a doporučoval bych vám to vyzkoušet :).

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě, nejlevněji vychází hotel Narkissos. Je třeba počítat s větší vzdáleností od pláže a vhodný je spíš jako základna pro výlety, než pro relax. Zvolit si můžete ale ubytování libovolné. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

Rhods

 

 

Rhodos z Brna či Prahy na 12 dní za 6200Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!