Akčních last minut letenek na krásný Rhodos za 2490Kč využijeme k naplánování dovolené na tomto krásném řeckém ostrově. Použijeme charterové letenky, tedy místa v letadle určená původně cestovkám, která se ale nevyprodala. Servis i zavazadla bude tedy mít totožná, jako klienti CK.  Na místě vřele doporučuji zapůjčení automobilu přes RentalCars a ostrov si projet. Detailního průvodce Rhodosem pak naleznete zde. Pokud byste upřednostnovali zájezdy na Rhodos přes cestovní kancelář, naleznete je zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha/Brno – Rhodos – Praha/Brno za 2490Kč zakupte zde >>

 

 

Rhods

 

 

 

Všechny hotely na Rhodosu pro toto období, naleznete zde >>

 

Rozhodně neuděláte chybu, pokud si koupíte pouze letenky, na místě si vyzvednete auto/čtyřkolku/motorky/kola a ostrov si projedete. Ubytování pak můžete hledat na místě podle toho, kde se vám bude líbit a kde to bude levné. Chápu, že to není cesta pro každého, ale je to velmi osvobozující a doporučoval bych vám to vyzkoušet :).

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě, nejlevněji vychází hotel Narkissos. Je třeba počítat s větší vzdáleností od pláže a vhodný je spíš jako základna pro výlety, než pro relax. Zvolit si můžete ale ubytování libovolné. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

Rhods

 

 

Rhodos z Brna či Prahy na 12 dní za 6200Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!