Korsika, též známá jako perla středomoří, vám nabídne krásnou přírodu, pláže, ale i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Pokud toužíte po letní dovolené mimo masovou turistiku, milujete přírodu a aktivnější odpočinek, mohla by být pro vás tou pravou volbou. Pro srovnání, tolik stojí zájezdy na Korsiku přes cestovní kancelář. Průvodce po tomto ostrově, jsme pro vás pak připravili zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně ubytování a půjčení auta. Korsika nepatří mezi nejlevnější destinace, ale pořád se tímto způsobem dostanete na zlomek cesty, než kolik by vás vyšla přes CK. Krom toho jde o ostrov, ketrý je určitě vhodný procestovat a strávit dovolenou na jednom místě, by byla velká škoda.

 

 

Letenky Vídeň – Korsika (Bastia) – Vídeň za 99,9€ nakupte na termín 22. – 29. července nebo 19. – 26. srpna přímo na stránkách Eurowings.

 

Letenky z Vídně na Korsiku
Letenky z Vídně na Korsiku

 

Všechny hotely na Korsice na červencový termín, naleznete zde >>

Všechny hotely na Korsice na srpnový termín, naleznete zde >>

 

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování u pobytu dražšího jak 2000Kč a ubytovat se přes Airbnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Letenky z Vídně na Korsiku o letních prázdninách za 2650Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *