Ke krátkému výletu do Singapuru lákají levné letenky z Berlína za 174€, tedy zhruba za 4400Kč. Samotný Singapur mě až tak nezaujal, ale snadno se přesunete do Malajsie. Cesta stojí pár korun a  je zajištována pohodlnými autobusy. Využít  můžete i levných přeletů dál do Asie, i když stojí za zváženou, zda to na těch pár dní má smysl. Spíš bych si prohlédl Singapur, zajel do Malajsie a navštívil např. Kuala Lumpur. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Berlína, průvodce po něm naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo StudentAgency (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Ubytování řešte bud přes Booking, nebo na místě. V Singapuru jsme nepřespávali a po jeho prohlídce jeli rovnou do Malajsie. Špatné nebylo přespání v Melace. Pokud kouříte elektronickou cigaretu, nechte ji doma. V Singapuru vám ji zabaví a bez milosti vyhodí :).

 

 

Letenky Berlín – Singapur – Berlín zarezervujte přímo na flyscoot.com na datum 22. – 27. června. Je samozřejmě otázkou, zda má smysl na pár dní letět takovou dálku, ale to že je na zvážení každého čtenáře.

 

Nejlevnější letenky do Singapuru
Nejlevnější letenky do Singapuru

 

 

 

Letenky do Singapuru a zpět za 4400Kč! (s možností navštívit Malajsii)

6 komentářů u „Letenky do Singapuru a zpět za 4400Kč! (s možností navštívit Malajsii)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!