Letecká společnost Volotea dnes přišla se svojí pravidelnou akcí „letenky za 1€“. Těch je sice jako šafránu (na pár termínů a jen 1-2 sedadla), ale i tak se dají najít letenky tam a zpět za 16€. Více termínů je pak v částce do tisícovky, což je na Francii z Prahy pořád krásná cena, za kterou má smysl letenky zakoupit. Jako obyvkle Volotea nahrává letenky do systému postupně, proto je rozumné to během dne hlídat a jakmile se objeví přijatelný termín, okamžitě letenky zakoupit. Zájezdy do Francie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb. 

 

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea nahrává slevy do systému postupně.

 

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 1€ jsou po celé Evropě.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea.com. Já pro názornost vybral Praha – Nantes – Praha na 26. – 29. leden, ale k dispozici jsou i další města ve Francii – Toulouse, Bordeaux nebo Marseille. Možné jsou i kombinace mezi nimi.

 

Letenky z Prahy do Francie
Letenky z Prahy do Francie

 

 

Letenky z Prahy a Vídně do Francie i na prodloužené víkendy od 410Kč (letenky tam a zpět)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!