Letecká společnost Volotea dnes přišla se svojí pravidelnou akcí “letenky za 1€”. Těch je sice jako šafránu (na pár termínů a jen 1-2 sedadla), ale i tak se dají najít letenky tam a zpět za 16€. Více termínů je pak v částce do tisícovky, což je na Francii z Prahy pořád krásná cena, za kterou má smysl letenky zakoupit. Jako obyvkle Volotea nahrává letenky do systému postupně, proto je rozumné to během dne hlídat a jakmile se objeví přijatelný termín, okamžitě letenky zakoupit. Zájezdy do Francie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb. 

 

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea nahrává slevy do systému postupně.

 

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 1€ jsou po celé Evropě.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea.com. Já pro názornost vybral Praha – Nantes – Praha na 26. – 29. leden, ale k dispozici jsou i další města ve Francii – Toulouse, Bordeaux nebo Marseille. Možné jsou i kombinace mezi nimi.

 

Letenky z Prahy do Francie
Letenky z Prahy do Francie

 

 

Letenky z Prahy a Vídně do Francie i na prodloužené víkendy od 410Kč (letenky tam a zpět)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!