Z Prahy na Kubu a zpět se nyní můžete podívat za vynikajících 10730Kč  se společností Condor. Termínů je celá řada v květnu i červnu a v ceně máte i odbavené zavazadlo do 20kg. V případě zájmu s nákupem dlouho neotálejte, letenky nebudou mít dlouhého trvání. Zájezdy na Kubu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce po ní, naleznete zde >>

 

Průvodce po Kubě, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomente vyřídit turistickou kartu na ambasádě za 750Kč a spočítat všechny náklady, tedy zejména za dopravu po Kubě a ubytování. Pro ubytování můžete využít Airbnb, slevu 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč, získáte zde

 

 

Letenky Praha – Havana – Praha za 400€ zarezervujte přímo na webu Condor.com. Jpo pro názornost zvolil 12. – 21. květen.

 

 

Letenky z Prahy na Kubu a zpět za 10730Kč! (včetně všech poplatků a 20kg zavazadla)
Štítky:        

2 komentáře u „Letenky z Prahy na Kubu a zpět za 10730Kč! (včetně všech poplatků a 20kg zavazadla)

 • 14.4.2017 (6:38)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, zajímalo by mě jaké počasí může být na Kubě začátkem června případně i v Dominikánské republice, na Srí Lance či Zanzibaru? mělo by to být období dešťů, ale dá se i v tomto termínu strávit bezproblémová slunečná dovolená?

  Reagovat
  • 14.4.2017 (13:15)
   Trvalý odkaz

   Jakékoliv :). Je to podobmé, jako se ptát, jak bude na začátku června v ČR, jen mnohem komplikovanější. Jde o destinace s velou rozlohou, kde na jednom konci může pršet a na druhém být slunečno.

   Přirozené cykly jsou dosti rozházené a je to příroda, takže to zkrátka nejde říci.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!