K úžasnému výletu po Irsku a Skotsku, zakončeného dnem v Londýně, láká kombinace levných letenek, kterou jsem pro vás dnes vymyslel. Sám jsem tento výlet před rokem podnikl a tak ho mohu vřele doporučit. Irsko i Skotsko jsou krásné země a spojit jejich návštěvu v jeden celek, se ekonomicky velmi vyplatí (přelety jsou za pár stovek). Cestopis z naší cesty naleznete zde. Doporučuji cestovat ve 4 lidech, ušetříte na nákladech za auto i ubytování.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si nezapomente udělat celkovou kalkulaci. Letenky totiž tvoří jen část celkové ceny a je třeba to brát v potaz. Zvlášt pronájem aut představuje citelný zásah do rozpočtu. Rovněž si ověřte, že jsou ještě dostupné všechny letenky za uvedené ceny, protože s obsazeností bude cena stoupat.

 

Všechny letenky zakupte na Ryanair.com a to konkrétně na data:

 

pátek 14.5. Praha – Dublin za 830Kč

čtvrtek 19.5. DublinGlasgow za 250Kč

úterý 24.5. Glasgow – Londýn za 450Kč (ráno)

úterý 24.5. Londýn – Praha za 800Kč (večer)

 

Ubytování volte z části přes Booking, z části přes Airbnb. Dle toho, co se více vyplatí. U Airbnb můžete využít naší slevu 500Kč. Pokud pojedete ve 4 lidech, čerpat ji mohou všichni a celkově tak ušetříte 2000Kč, což není zanedbatelné.

 

Automobil si pronajměte přes Rentalcars, dělat to až na místě se nemusí vyplatit. Pokud nemáte zkušenosti s jízdou vlevo, je rozumější vzít automat.

 

Irsko, Skotsko, Anglie

 

 

 

Irsko, Skotsko a Londýn v jednom výletu z/do Prahy za 2330Kč!
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!